За кордономОгляд ЗМІ

Більшість жителів Центральної Європи не відчувають загрози від міграції з України

2 травня 2024, 17:48Новини516

57% респондентів у цих країнах вважають загрозою мігрантів з країн поза Європою

  • Посилання скопійованоlink copied

Більшість мешканців країн Центрально-Східної Європи не вбачають загрози для своєї ідентичної з боку мігрантів з України. Про це свідчать результати дослідження Globsec Trends 2024, передає “Європейська правда”.

  • Загалом 29% опитаних в дев’яти країнах регіону вважають, що мігранти з України загрожують їхній ідентичності і цінностям.
  • На противагу цьому 57% респондентів у цих країнах вважають загрозою мігрантів з країн поза Європою.

Зокрема, у семи з дев’яти країн, які брали участь у дослідженні, більшість сприймає мігрантів з-за меж Європи як загрозу.

Румунія виглядає помітним винятком з країн регіону – там лише 35% вбачають загрозу від мігрантів з неєвропейських країн, це лише на 5 процентних пунктів більше, ніж тих, хто бачить таку ж загрозу від українців.

За результатами цього ж дослідження, серед країн Центрально-Східної Європи найменшу підтримку ідея членства України в ЄС і НАТО знаходить у Словаччині та Угорщині, але в Угорщині підтримка явно зросла.

Крім того, більш ніж половина словаків вважають, що війну РФ проти України спровокували Захід і сама Україна.

Джерело

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Огляд ринків

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Наш співрозмовник – командир екіпажу БПЛА, капітан, служить у підрозділі аеророзвідки спеціального призначення "КОНДОР" Першої президентської бригади ОП "БУРЕВІЙ"

Дослідження

Статті • БОРГ-review
путін власноруч і публічно, якщо не знищив вибудований роками імідж професійного борця з міжнародним тероризмом, то суттєво зашкодив йому

Фізичні особи

Статті • Банкрутство
Одним із найпоширеніших наслідків банкрутства для юридичної особи являється відсутність можливості контролю над власною компанією та вимушене припинення її діяльності

Дослідження

Статті • БОРГ-review
Серед іншого, Директива спрямована на впровадження механізмів раннього виявлення неплатоспроможності та створення умов для врегулювання заборгованості без використання процедур банкрутства

Дослідження

Статті • БОРГ-review
Преса нерідко виконує свої професійні обов’язки в небезпечних умовах, а в час війни працює ще й у смертельній небезпеці

Розслідування

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Руйнування фіксуються в різних громадах так, аби зберігались метадані світлин – відтак, це можна приймати як докази в судах