Зверніть увагу

Більшість населення підтримує рішення Президента про накладення санкцій на Українську православну церкву (московського патріархату)

30 грудня 2022, 13:12Новини313

Найбільшу підтримку санкцій виявляють парафіяни ПЦУ – 88%

  • Посилання скопійованоlink copied

В Україні 74% населення підтримує рішення Президента про накладення санкцій на вище духовенство Української православної церкви (московського патріархату).

Про це свідчать результати опитування, проведеного Фондом «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва спільно з соціологічною службою Центру Разумкова, оприлюднені на пресконференції в Укрінформі.

“Абсолютна більшість громадян підтримує рішення Президента про накладення санкцій на вище духовенство Української православної церкви (московського патріархату). Ми бачимо, що таких більшість серед усіх конфесій, окрім самих вірян УПЦ (МП), але навіть там третина опитуваних вважає, що Президент зробив правильно, коли наклав санкції на вище духовенство. В цілому по країні 54% цілковито підтримує рішення Президента про санкції, і 24% скоріше підтримують”, – сказав виконавчий директор Фонду «Демократичні ініціативи» Петро Бурковський.

Згідно з даними опитування, найменша підтримка запровадження санкцій проти вищого духовенства УПЦ (МП) серед мешканців Півдня, де лише 34% підтримують це рішення.

Найбільшу ж підтримку санкцій виявляють парафіяни ПЦУ – 88%.

Опитування проведене Фондом «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва спільно з соціологічною службою Центру Разумкова за підтримки програми MATRA з 13 по 21 грудня.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
У полі зору міжнародної спільноти найголовніше в галузі безпеки – битва проти рашизму

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Іван Піддубний був тривалий час не лише найкращим борцем світу, а й пристрасним пропагандистом чесності у спорті

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Народні депутати України запропонували називати новітню версію фашизму саме так – рашизмом

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Gоки Закон ще носить декларативний характер для більшості громадян, але процесу отримання компенсацій вже дано початок, а саме - з 22 травня 2023 року

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Українців хоче чути світ, і люди доброї волі вірять – прийде велика перемога

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Церква отримала у власність нерухомість в Старому історичному місті Таллінна, яка на сьогодні оцінюється більше як 7 000 000 мільйонів євро