Бійці ЗСУ уже опановують данські бронетранспортери M113G3DK (відео)

7 липня 2022, 08:12Новини503

Наше військо мало отримати два неповні батальйонні комплекти таких бронемашин

  • Посилання скопійованоlink copied

У відкритому доступі з’явилось відео, яке показує – один із підрозділів Збройних Сил України для виконання своїх завдань переміщається на гусеничному бронетранспортері M113G3DK, отриманому від уряду Данії.

За яких обставин зняте це відео – не розкривається. Але тут важливий сам факт, що ЗСУ отримали нову партію бронемашин, яка дозволить бодай частково перекрити уже наявні втрати по бронетехніці.

Перші повідомлення про можливу передачу данських бронетранспортерів M113G3DK для ЗСУ з’явились наприкінці квітня 2022 року. Тоді називалась цифра в 50 таких БТР, тобто неповний комплект на два механізовані батальйони, при тому що армія Даніїсама має лише 120 бронетранспортерів типу M113.

В рамках цієї партії також мали бути передані ще 25 колісних бронемашин типу Piranha III. Але поставка не відбулась через позицію Швейцарії, котра постачала відповідні комплектуючі для Piranha III та бажає лишатись нейтральною під час війни РФ проти України.

Джерело

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Огляд ринків

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Наш співрозмовник – командир екіпажу БПЛА, капітан, служить у підрозділі аеророзвідки спеціального призначення "КОНДОР" Першої президентської бригади ОП "БУРЕВІЙ"

Розслідування

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Руйнування фіксуються в різних громадах так, аби зберігались метадані світлин – відтак, це можна приймати як докази в судах

Розслідування

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Російський олігарх Анатолій Локтіонов справді хоче допомогти Україні чи боїться санкцій ЄС…

Дослідження

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Кожна особа має право звернутись до суду України щодо стягнення майнової шкоди з держави агресора – російської федерації

Війна з Росією

Статті • Війна з Росією
Більшість колег та товаришів адвоката Іллі Костіна - це люди, які відчули своє зобов'язання перед Батьківщиною захистити її. Але не всі...

Війна з Росією

Статті • Війна з Росією
В нас, українців, немає шляху іншого, ніж перемога