За кордоном

Бельгія заблокувала транзакції росіян на €196,4 млрд

6 квітня 2022, 12:30Новини679

Заморожені активи належать 877 особам та 62 організаціям

  • Посилання скопійованоlink copied

З початку дії економічних санкцій проти росії Бельгія заблокувала транзакції на суму 196,4 млрд євро і російські активи на 2,7 млрд євро. Такі дані озвучив Міністр фінансів Бельгії Вінсент Ван Петегем, пише “Європейська правда” з посиланням на CNN.

У заяві Міністерства фінансів Бельгії йдеться, що заморожені активи належать 877 особам та 62 організаціям, що фігурують у європейському списку санкцій, а заблоковані транзакції є результатом інших обмежень, накладених Європейським союзом на росію.

Крім того, з моменту запровадження санкцій бельгійські митники також обшукали 23 191 контейнер у бельгійських портах. Також 1000 розкішних автомобілів знаходяться в порту Зебрюгге, чекаючи перевірки.

“Це поставки з-за меж ЄС, які продаються російським клієнтам. Поставки вже були в дорозі, коли санкції було опубліковано”, — йдеться у заяві.

Петегем сказав, що фінансові санкції проти росії вже сьогодні мають великий вплив, але попередив, що “цього явно недостатньо, щоб російський режим зупинив жорстоке вторгнення та нелюдські воєнні дії”.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Україна належить до країн, де використання криптовалюти не забороняється, проте законодавче регулювання тільки на стадії становлення

Огляд ринків

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Наш співрозмовник – командир екіпажу БПЛА, капітан, служить у підрозділі аеророзвідки спеціального призначення "КОНДОР" Першої президентської бригади ОП "БУРЕВІЙ"

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
В цілях надання компенсації пошкоджене або знищене майно, яке знаходиться в районі бойових дій або на окупованих територіях, прирівнюється до знищеного

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
У межах заходу в Лондоні були презентовані практичні концепції юридичного механізму стягнення збитків

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Фонд регулярно здійснює постачання безпілотних літальних апаратів різного призначення для українських підрозділів

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
В розумінні реєстраційного законодавства приватний будинок і земельна ділянка, на якій він розташований, — це різні об’єкти нерухомого майна