Бельгія розгляне можливості розширення міжнародного медичного партнерства з Україною

23 серпня 2023, 10:44Новини68

Этот материал также доступен на русском

Крім того, від початку повномасштабного вторгнення росії Бельгія прийняла на спеціалізоване лікування 31 українця, постраждалого внаслідок війни. З них 26 людей — військові.

  • Посилання скопійованоlink copied

Бельгія розгляне можливості розширення міжнародного медичного партнерства з Україною. Про це повідомив посол Бельгії в Україні Петер Ван Де Вельде під час робочої зустрічі із заступником Міністра охорони здоров’я України з євроінтеграції Мариною Слободніченко.

Він зазначив, що наразі вже існує досвід подібного співробітництва між Бельгією та Україною. Мова про співпрацю між Університетською лікарнею Бругмана (CHU Brugmann) в Брюсселі та Київською міською клінічною лікарнею №6. В рамках цього партнерства українські та бельгійські лікарі обмінюються досвідом щодо клінічних практик, підходів до лікування та діагностичними результатами.

Крім того, від початку повномасштабного вторгнення росії Бельгія прийняла на спеціалізоване лікування 31 українця, постраждалого внаслідок війни. З них 26 людей — військові. Усі витрати на транспортування та дороговартісне лікування взяв на себе Уряд Бельгії.

«Посилення міжнародної співпраці, особливо з європейськими клініками, для нас є дуже важливим. Це не лише допоможе нам покращити якість медичної допомоги та діагностики в Україні, але й дозволить ознайомитися з особливостями впровадження стандартів ЄС у лікарську практику. Подібна співпраця є корисною й для інших країн, адже через війну Україна нині здобуває унікальний медичний досвід у сферах екстреної меддопомоги, протезуванні, реабілітації та психологічної допомоги», — відзначила Марина Слободніченко.

Нагадаємо, днями, за ініціативи першої леді України, Україна започаткувала програму міжнародного медичного партнерства — під час робочого візиту Президента та першої леді до Нідерландів було підписано меморандум про співпрацю між керівництвом Центру дитячої онкології Принцеси Максими та Західноукраїнським спеціалізованим дитячим медичним центром. Програма реалізовуватиметься за активної підтримки Міністерства охорони здоров’я України.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?