БЕБ завершило передачу конфіскованої на Львівщині гуманітарки

25 травня 2023, 16:28Новини301

Этот материал также доступен на русском

Товари, про які йдеться, були виявлені в кінці квітня у складському приміщенні на Львівщині

  • Посилання скопійованоlink copied

Детективи Територіального управління Бюро економічної безпеки у Львівській області передали понад 200 тонн гуманітарної допомоги на потреби Збройних Сил України, Національної академії сухопутних військ ім. Гетьмана Петра Сагайдачного, дитячого соціального закладу, Державної прикордонної служби та Миколаївської військової адміністрації. Це одяг, побутові речі, засоби гігієни, продукти та медикаменти.

Товари, про які йдеться, були виявлені в кінці квітня у складському приміщенні на Львівщині.

Їх завезли на територію України через державний кордон без сплати податків та обов’язкових митних платежів. Детективи БЕБ встановили власника та орендаря складів, транспортні засоби з причепами, якими перевозили речі. Триває слідство.

Личаківський районний суд міста Львова своїм рішенням зняв арешт з конфіскованого майна, щоб зберегти економічну вартість речей та не допустити закінчення терміну придатності харчових продуктів і медикаментів.

Загалом для потреб дітей, військовослужбовців та жителів Миколаївщини передано понад 1200 палет з одягом, постільною білизною, медикаментами, консервами, побутовою хімією та засобами гігієни.

Розслідування у кримінальному провадженні за ознаками кримінального правопорушення передбаченого ч. 1 ст. 212 (ухилення від сплати податків, зборів (обов’язкових платежів) здійснюють детективи Територіального управління БЕБ у Львівській області, за процесуального керівництва Львівської обласної прокуратури.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Розслідування

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Руйнування фіксуються в різних громадах так, аби зберігались метадані світлин – відтак, це можна приймати як докази в судах

Розслідування

Статті • БОРГ-review
У компанії роблять все, щоб забезпечити повноцінну роботу зернового терміналу та підтримку зернового коридору

Розслідування

Статті • БОРГ-review
Комусь вочевидь доведеться шукати джерела фінансових коштів, з яких вони будуть відшкодувати Віктору Муренку та його партнерам моральні й матеріальні збитки

Розслідування

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Російський олігарх Анатолій Локтіонов справді хоче допомогти Україні чи боїться санкцій ЄС…

Розслідування

Статті • БОРГ-review
Після війни з "руснею" нас чекатиме ще одна війна - внутрішня, проти корупціонерів усіх видів

Розслідування

Статті • БОРГ-review
Може виявитися, що Михайлу Добкіну навіть під час війни ніщо не заважає займатися класичним рейдерством, яке він до того ж маскує рекламними статтями й чорним піаром