БЕБ на Закарпатті вилучило 20 тис. пачок контрафактних цигарок

7 серпня 2023, 17:24Новини171

Этот материал также доступен на русском

Наразі вживають заходи з метою встановлення місць знаходження виробничих потужностей

  • Посилання скопійованоlink copied

Детективи Територіального управління БЕБ у Закарпатській області вилучили партію контрафактних цигарок при спробі їх незаконного вивезення на територію Румунії.

За результатами огляду транспортного засобу біля державного кордону, було виявлено та вилучено понад 20 тис. пачок контрафактних цигарок без марок акцизного податку.

Наразі вживають заходи з метою встановлення місць знаходження виробничих потужностей, де виготовлялася тютюнова продукція, шляхів її транспортування та реалізації, а також встановлення повного кола осіб, причетних до незаконного виготовлення та збуту підакцизних товарів.

Досудове розслідування у кримінальному проваджені за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ст. 204 КК України (незаконне придбання, збут чи транспортування незаконно виготовлених тютюнових виробів, тютюну, або інших підакцизних товарів) здійснюють детективи Територіального управління БЕБ у Закарпатській області, за оперативного супроводу 27 прикордонного загону імені Героїв Карпатської Січі Держприкордонслужби України та за процесуального керівництва прокурорів Закарпатської обласної прокуратури.

Нагадаємо, детективи БЕБ, за першу половину 2023 року, з незаконного обігу вилучили 1,7 млн пачок цигарок, 321 тис. електронних сигарет та 6 промислових виробничих ліній. Загальна орієнтовна вартість вилучених товарів та обладнання понад 750 млн грн.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Розслідування

Статті • БОРГ-review
Можна припустити, що саме обізнаність М.Рудика про «поліграфічну» складову діяльності ТСЦ, дозволяє йому досі перебувати на посаді

Розслідування

Статті • БОРГ-review
Виникає дуже серйозне питання до МОНУ - яким чином воно відстоює інтереси студентів та науково-педагогічних працівників?

Розслідування

Статті • БОРГ-review
Директору Інституту інноваційної освіти КНУБА О.Петроченку доводиться відстоювати право на свою роботу та посаду

Розслідування

Статті • БОРГ-review
Є підстави вважати, що в АРМА може багато років функціонувати корупційна схема з вимивання на користь приватних осіб грошей, які мали стати доходами Держбюджету

Розслідування

Статті • БОРГ-review
Російський бізнес не повністю вичищений з української економіки через хаотичність формування санкційних списків

Розслідування

Статті • БОРГ-review
Чи потрібен нам ще один керівник АРМА, залежний від Офісу Президента?