БЕБ на Київщині вилучило фальсифіковані сигарети та алкоголь вартістю майже 8 млн грн

2 квітня 2024, 14:22Новини70

Этот материал также доступен на русском

Під час проведення обшуків детективи БЕБ виявили та вилучили майже 100 тис. пачок незаконно виготовлених сигарет, 50 кілограмів подрібненого тютюну, 395 літрів алкоголю

  • Посилання скопійованоlink copied

Детективи Територіального управління Бюро економічної безпеки у Київській області спільно з іншими правоохоронцями викрили групу осіб, які налагодили масштабну схему з продажу нелегально виготовлених сигарет. З незаконного обігу вилучено підакцизні товари вартістю майже 8 млн грн.

Слідством встановлено, що мешканці Київщини організували постачання контрафактних сигарет без марок акцизного податку на територію області.

Інформацію про асортимент продукції зловмисники публікували у телеграм-каналі. Продавали підроблений товар по всій території України. Крім того, продаж сигарет здійснювався через пункти роздрібної торгівлі на території Київщини, зокрема в Білій Церкві.

Під час проведення обшуків детективи БЕБ виявили та вилучили майже 100 тис. пачок незаконно виготовлених сигарет, 50 кілограмів подрібненого тютюну, 395 літрів алкоголю та вантажний фургон, за допомогою якого продукція перевозилась в пункти продажу. Орієнтовна вартість вилученого складає понад 8,3 млн грн.

Слідство триває. Встановлюється повне коло осіб, причетних до незаконної діяльності та шляхи постачання фальсифікованої продукції.

Оперативний супровід здійснюють прикордонники оперативно-розшукового відділу ОКПП «Київ» ДПСУ та співробітники ГУ СБУ у м. Києві та Київській області. Процесуальне керівництво – прокурори Київської обласної прокуратури.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Розслідування

Статті • БОРГ-review
Можна припустити, що саме обізнаність М.Рудика про «поліграфічну» складову діяльності ТСЦ, дозволяє йому досі перебувати на посаді

Розслідування

Статті • БОРГ-review
Виникає дуже серйозне питання до МОНУ - яким чином воно відстоює інтереси студентів та науково-педагогічних працівників?

Розслідування

Статті • БОРГ-review
Директору Інституту інноваційної освіти КНУБА О.Петроченку доводиться відстоювати право на свою роботу та посаду

Розслідування

Статті • БОРГ-review
Є підстави вважати, що в АРМА може багато років функціонувати корупційна схема з вимивання на користь приватних осіб грошей, які мали стати доходами Держбюджету

Розслідування

Статті • БОРГ-review
Російський бізнес не повністю вичищений з української економіки через хаотичність формування санкційних списків

Розслідування

Статті • БОРГ-review
Чи потрібен нам ще один керівник АРМА, залежний від Офісу Президента?