БЕБ на Буковині упередило неефективне використання понад 900 мільйонів гривень бюджетних коштів

19 червня 2024, 17:12Новини132

Этот материал также доступен на русском

Фахівці ТУ БЕБ направили замовнику лист з обґрунтованою рекомендацією  вжити заходи щодо усунення передумов неефективного використання державних коштів

  • Посилання скопійованоlink copied

Аналітики Територіального управління Бюро економічної безпеки у Чернівецькій області виявили та упередили ризикову тендерну закупівлю.

Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Чернівецькій області оголосила тендер на експлуатаційне утримання автомобільних доріг загального користування державного значення та планувала замовити послугу з обслуговування наземних видів транспорту. Очікувана вартість робіт становила понад 900 млн грн.

Аналітики ТУ БЕБ дослідили тендерну документацію і виявили, що замовник встановив дискримінаційні вимоги до наявності в учасника особливої матеріально-технічної бази. Зазначеним вимогам могло відповідати лише одне підприємство на території Чернівецької області.

Фахівці ТУ БЕБ направили замовнику лист з обґрунтованою рекомендацією вжити заходи щодо усунення передумов неефективного використання державних коштів.

За результатом розгляду рекомендації Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Чернівецькій області відмінила тендерну закупівлю, про що повідомила ТУ БЕБ.

Таким чином аналітики ТУ БЕБ упередили неефективне використання понад 900 млн грн бюджетних коштів.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?