БЕБ на Буковині повідомило про підозру співучасниці схеми збуту підробленої валюти

17 квітня 2024, 14:44Новини95

Этот материал также доступен на русском

Їй вдалося обміняти на гривні 2100 доларів США

  • Посилання скопійованоlink copied

Детективи Територіального управління Бюро економічної безпеки у Чернівецькій області повідомили про підозру буковинці, яка займалася збутом підробленої іноземної валюти. Суд обрав їй запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

У ході слідства встановлено, що жінка отримала іноземну валюту від спільника. Надалі, знаючи що гроші є фальшивими, вона здавала їх в пунктах обміну на території Чернівецької області. Таким чином їй вдалося обміняти на гривні 2100 доларів США.

Фігурантку повідомили про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень передбачених ч. 2 ст. 199 КК України, а саме, у придбанні, перевезенні з метою збуту, а також збуті підробленої іноземної валюти, вчинених повторно, за попередньою змовою групою осіб.

Наразі їй обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з альтернативою внесення застави у розмірі понад 200 тис. грн.

Оперативний супровід здійснюють працівники Управління Служби безпеки України в Чернівецькій області та Управління стратегічних розслідувань у Чернівецькій області ДСР Національної поліції України. Процесуальне керівництво – Чернівецька обласна прокуратура.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Розслідування

Статті • БОРГ-review
Можна припустити, що саме обізнаність М.Рудика про «поліграфічну» складову діяльності ТСЦ, дозволяє йому досі перебувати на посаді

Розслідування

Статті • БОРГ-review
Виникає дуже серйозне питання до МОНУ - яким чином воно відстоює інтереси студентів та науково-педагогічних працівників?

Розслідування

Статті • БОРГ-review
Директору Інституту інноваційної освіти КНУБА О.Петроченку доводиться відстоювати право на свою роботу та посаду

Розслідування

Статті • БОРГ-review
Є підстави вважати, що в АРМА може багато років функціонувати корупційна схема з вимивання на користь приватних осіб грошей, які мали стати доходами Держбюджету

Розслідування

Статті • БОРГ-review
Російський бізнес не повністю вичищений з української економіки через хаотичність формування санкційних списків

Розслідування

Статті • БОРГ-review
Чи потрібен нам ще один керівник АРМА, залежний від Офісу Президента?