Банки-банкрути у серпні виплатили кредиторам майже 555 мільйонів

18 вересня 2023, 15:25Новини124

Этот материал также доступен на русском

Про це повідомляє пресслужба Фонду гарантування

  • Посилання скопійованоlink copied

Неплатоспроможні банки, що перебувають в управлінні Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, у серпні 2023 року спрямували на погашення вимог своїх кредиторів 554,8 млн грн.

Про це повідомляє пресслужба Фонду гарантування.

«У серпні 2023 року банки, що ліквідуються Фондом гарантування вкладів, спрямували на погашення вимог своїх кредиторів 554,8 млн грн», — йдеться в повідомленні.

Із загальної суми у серпні, зокрема: майже 77,8 млн грн спрямовано на задоволення вимог 3-ї черги (вимоги Фонду, що виникли у випадках, визначених Законом України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб»); 4,8 млн грн — 4-ї черги (фізичних осіб понад гарантовану суму); 472,2 млн грн — 7-ї черги (юросіб, що не є пов’язаними з банками особами), в т. ч. 443,4 млн грн — забезпеченому кредитору, а саме НБУ. Решту коштів отримали кредитори 2-ї, 6-ї та 8-ї черг.

За січень-серпень 2023 року сума погашення вимог кредиторів банків в ліквідації склала 5 342,9 млн грн, в т. ч. 601,5 млн грн — позачергове задоволення вимог забезпечених кредиторів.

Теги
Теги

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

ФГВФЛ

Статті • Влада i люди
Фонд гарантування вкладів поставив собі за мету досягти європейських стандартів гарантування вкладів. Що потрібно зробити, щоб стратегічна ціль стала досяжною перспективою?

ФГВФЛ

Статті • Влада i люди
За офіційною статистикою, станом на березень 2021 р. в Україні було зареєстровано 323 кредитні спілки

ФГВФЛ

Статті • Влада i люди
В результаті приватизації держава позбавиться необхідності докапіталізації банку в майбутньому

ФГВФЛ

Статті • Влада i люди
Як зміниться кредитний ринок і банківська система, якщо Фонд гарантування вкладів фізичних осіб матиме необмежені права?

ФГВФЛ

Статті • Влада i люди
Уривка немає, тому що запис захищений.

ФГВФЛ

Статті • Влада i люди
Майже 47 млрд грн основного боргу і ще 64 млрд грн нарахованих відсотків — загалом понад 111 млрд грн повинен буде перерахувати уряду до 2031 року Фонд…