За кордоном

Банк Росії вводить диференційовані вимоги до системи внутрішнього контролю профучасників

17 лютого 2021, 13:32Новини173

Більшість професійних учасників ринку цінних паперів будуть вибудовувати свою систему внутрішнього контролю в залежності від того, до якої категорії вони належать: до «малих», «середніх» або «великих»

  • Посилання скопійованоlink copied

Більшість професійних учасників ринку цінних паперів будуть вибудовувати свою систему внутрішнього контролю в залежності від того, до якої категорії вони належать: до «малих», «середніх» або «великих». Вимоги до системи вводяться з 1 жовтня 2021 року і закріплені в Наказі Банку РФ, – повідомляє Долг.РФ.

Повідомляється, що система показників, за якими визначається категорія учасника ринку, будується виходячи з характеру і масштабу здійснюваних операцій, рівня і поєднання ризиків.

Згідно з новими вимогами, «малі» профучастники мають можливість не призначати у себе внутрішнього контролера. Його функції можуть бути покладені на іншого працівника, професійного учасника. Вимоги до проведення внутрішнього аудиту, а також наявності внутрішнього аудитора встановлюються тільки для «великих» професійних учасників ринку.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Фінансові компанії

Статті • Стягнення боргiв
Після початку війни та запровадження воєнного стану законодавець змінив правове регулювання сфери кредитування

Фінансові компанії

Статті • Стягнення боргiв
Заява має подаватися до органу, яка у даний момент здійснює кримінальне провадження: під час досудового розслідування — до слідчого чи прокурора, а під час судового провадження —…

Фінансові компанії

Статті • Стягнення боргiв
Законодавство передбачають більш ніж достатню кількість важелів та ефективних правових інструментів, якими може скористатися кредитор при здійснені захисту своїх майнових прав

Фінансові компанії

Статті • Стягнення боргiв
Як буде змінюватися ринок NPL в 2021 році, і чому одним з його драйверів стане продаж кредитних портфелів держбанків.