Колізії та конфліктиОгляд ЗМІ

Audi вслід за Mercedes та BMW обмежив доступ російських дилерів до програмного забезпечення – ЗМІ

21 серпня 2023, 14:09Новини339

Крім проблем із програмуванням дублікатів ключів неможливо встановити й деталі, які потребують програмування, — блоки управління, коробка передач, парктроніки і т.д.

  • Посилання скопійованоlink copied

Автоконцерн Audi за іншими західними виробниками обмежив доступ російських дилерів до свого програмного забезпечення. Про це повідомляє російське видання “Известия” з посиланням на джерело в офіційному дилерському центрі. За словами джерела, це сталося два місяці тому.

Крім проблем із програмуванням дублікатів ключів неможливо встановити й деталі, які потребують програмування, — блоки управління, коробка передач, парктроніки і так далі”, — розповів співрозмовник і додав, що альтернативного програмного забезпечення на Audi поки що немає.

Також власників іномарок в РФ попереджають, що незабаром слід очікувати обмеження іншої функціональності: віддаленого запалювання, прогріву машини, відстеження рівня палива та інформації про оновлення та відкликання.

Джерело видання на російському авторинку розповіло, що концерни уникають офіційних відповідей на питання про проблеми програмного забезпечення, оскільки “сподіваються повернутися”.

Більшість іноземних компаній у Росії залишилися частки, щоб потім вони могли повернутися. А дилери не подають до суду на виробників, щоб не зіпсувати з ними взаємини та продовжити роботу“, — сказав він.

Нагадуємо:

Німецький автомобільний концерн Mercedes-Benz повністю відключив російських дилерів від програмного забезпечення. Також доступ обмежив концерн BMW.

Джерело

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Україна належить до країн, де використання криптовалюти не забороняється, проте законодавче регулювання тільки на стадії становлення

Огляд ринків

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Наш співрозмовник – командир екіпажу БПЛА, капітан, служить у підрозділі аеророзвідки спеціального призначення "КОНДОР" Першої президентської бригади ОП "БУРЕВІЙ"

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
В цілях надання компенсації пошкоджене або знищене майно, яке знаходиться в районі бойових дій або на окупованих територіях, прирівнюється до знищеного

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
У межах заходу в Лондоні були презентовані практичні концепції юридичного механізму стягнення збитків

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Фонд регулярно здійснює постачання безпілотних літальних апаратів різного призначення для українських підрозділів

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
В розумінні реєстраційного законодавства приватний будинок і земельна ділянка, на якій він розташований, — це різні об’єкти нерухомого майна