Соцмережі

Астрологи розповіли про найневдаліші місяці 2024 року для кожного знака зодіаку

11 грудня 2023, 14:39Новини131

Этот материал также доступен на русском

У лютому та березні невдачі чекають одразу на кілька знаків

  • Посилання скопійованоlink copied

Астролог Юлія Ніколаєва розповіла про найневдаліші місяці для кожного знака зодіаку наступного 2024 року. На жаль, буде щонайменше один місяць, коли здаватиметься, що все йде не за планом.

До таких епізодів краще підготуватись заздалегідь, щоб бути готовими до ударів долі.

Овен

Людям, які народилися під цим знаком зодіаку, варто бути обережнішими у липні. Цього місяця потрібно бути обережнішим в особистому спілкуванні, оскільки будь-які розбіжності можуть призвести до великих неприємностей. Намагайтеся уникати конфліктів.

Телець

Серія невдач звалиться на плечі Тільців лише наприкінці 2024 року – у грудні. Потрібно приділяти більше часу собі, щоби знайди емоційні та душевні сили для подолання труднощів. Якщо цього не зробити, то негатив стане головною подією у грудні.

Близнюки

Невдачі прийдуть разом із початком літа – у червні. Проблеми стануть постійним супутником практично у всіх сферах життя: на навчанні, на роботі або просто під час спілкування з коханим, а також знайомими. Потрібно більше думати над своїми справами та словами, оскільки необережність може призвести до поганих наслідків.

Рак

Цьому знаку зодіаку буде складно в березні – вони зіткнуться з суворою реальністю, яка може бути не завжди приємна. Важливо обмірковувати кожний вчинок. Звертайте більше уваги на покупки, не робіть імпульсивних придбань.

Лев

Квітень буде невдалим місяцем, але можна буде впоратися з неприємностями, якщо приділити їм достатньо часу. Особливу увагу варто приділити сфері інвестицій — тут можуть бути проблеми. Уважніше ставтеся до своєї другої половинки.

Діва

Цей знак зодіаку не матиме проблем з кар’єрою чи фінансами, але серпень стане дуже складним у романтичній сфері. Варто задуматися як про свою поведінку, так і про поведінку партнера.

Терези

Проблеми цього знаку зодіаку почнуть проявлятись вже у лютому. Причому вони будуть не від зовнішніх факторів, вони зосередяться всередині самої людини. Важливо прислухатися до своєї інтуїції та довіряти їй – це важливо для успішного подолання серії невдач.

Скорпіон

Важким буде другий місяць літа – липень. Причому невдачі можуть здатися настільки великими, що захочеться кинути все і пустити на самоплив, але не впадайте у відчай. Якщо ви не зможете впоратися з невдачами самі — зверніться до родичів чи друзів, вони допоможуть подолати все.

Стрілець

У вересні цей знак зодіаку знівіриться у всьому. Ви можете вирішити, що потрібно відмовитися від мети, яку досягали довгий час, можете вирішити, що це безглуздо. Однак, це не так. Потрібно продовжувати намагатись і все вийде.

Козеріг

Лютий буде невдалим місяцем як для Терезів, так й для Козерогів. Необхідно приділити більше уваги під час перебування на дорогах, щоб уникнути нещасних випадків. До того ж, у лютому ви станете більш сприйнятливими до маніпуляцій.

Водолій

Важкий місяць для цього знаку зодіаку – травень. Він може порушити всі плани, що ви вибудовували довгий час. В обов’язковому порядку приділіть собі більше уваги, наберіться душевних і фізичних сил.

Риби

Неприємним стане березень. В цей час є ризик втратити гроші від імпульсивних фінансових рішень. Вони можуть здатися дуже привабливими, але варто зачекати на більш вдалий період.

За кордоном
Вчора, 17:47 • Новини • За кордоном
Колізії та конфлікти
16 травня 2024, 15:55 • Новини • Колізії та конфлікти

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Фонд регулярно здійснює постачання безпілотних літальних апаратів різного призначення для українських підрозділів

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
В розумінні реєстраційного законодавства приватний будинок і земельна ділянка, на якій він розташований, — це різні об’єкти нерухомого майна

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
"СтягниБорг" автоматично формує документ згідно з вимогами закону

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Нові правила значно збільшують фінансове та трудове навантаження на фонди

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Понад 15% українців володіють криптовалютою і багато з них використовують її щодня

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Звільнення з військової служби через сімейні обставини або інші поважні причини здійснюється за наявності оригіналів документів, що підтверджують таку підставу звільнення