Соцмережі

Астрологи розповіли, кому дзеркальна дата 08.08 принесе успіх

8 серпня 2023, 13:50Новини1120

Дзеркальні дати, зокрема і 8 серпня, здавна вважалися містичними

  • Посилання скопійованоlink copied

Дзеркальні дати, зокрема і 8 серпня, здавна вважалися містичними, а нумерологи та езотерики приписували їм магічні здібності та вірили що загадане в цей день бажання обов’язково здійсниться.

Кому зі знаків Зодіаку пощастить цього дня, розповідає “Апостроф”.

Близнюки

Сьогодні приготуйтеся до веселого та радісного дня, сповненого позитивом. Не варто відмовлятися від пропозицій та спілкування, а також погоджуватися на спонтанні пропозиції пригод та насолоджуватися моментом.

Рак

Подумайте про можливість насолоджуватися простими радощами життя та залишити позаду пошуки прихованих сенсів. Насолоджуйтеся миттєвістю та оточуйте себе позитивом. Особисте життя може приготувати цікаві та доленосні зустрічі.

Лев

Ваш піднесений настрій буде помітний оточуючим. Збалансуйте важку працю, вчіться делегувати обов’язки та відводьте час для розвитку творчих планів. Креативні проєкти будуть вразливими і дуже успішними.

Діва

Цей день принесе Дівам радість та бурхливу енергію. Вам варто активно долучитися до творчих проєктів, не вагаючись висловлювати власні ідеї. Критика невірних недоброзичливців не повинна вас лякати – завзято реалізуйте свої плани.

Терези

Хвилі кохання вас огорнуть, однак не варто втрачати пильність та довіряти першим-ліпшим, адже це може призвести до нездорових ситуацій. Зберігайте обачність та осмисленість в кожному кроці.

Водолій

Перед вами відкриються потоки пристрасті, але варто приділити увагу пильному відбору співробітників для своїх важливих справ. Пам’ятайте про земні реалії та стриманість, уникайте віддаленості від реальності та надмірних фантазій.

Проекти та інновації
Вчора, 12:33 • Новини • Проекти та інновації
Проекти та інновації
Вчора, 11:15 • Новини • Проекти та інновації

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Україна належить до країн, де використання криптовалюти не забороняється, проте законодавче регулювання тільки на стадії становлення

Огляд ринків

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Наш співрозмовник – командир екіпажу БПЛА, капітан, служить у підрозділі аеророзвідки спеціального призначення "КОНДОР" Першої президентської бригади ОП "БУРЕВІЙ"

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
В цілях надання компенсації пошкоджене або знищене майно, яке знаходиться в районі бойових дій або на окупованих територіях, прирівнюється до знищеного

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
У межах заходу в Лондоні були презентовані практичні концепції юридичного механізму стягнення збитків

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Фонд регулярно здійснює постачання безпілотних літальних апаратів різного призначення для українських підрозділів

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
В розумінні реєстраційного законодавства приватний будинок і земельна ділянка, на якій він розташований, — це різні об’єкти нерухомого майна