«АрселорМіттал Кривий Ріг» скоротив виробництво у п’ять разів (ІНФОГРАФІКА)

20 січня 2023, 10:06Новини195

Через повномасштабну війну й обмеження в енергопостачанні виробничі потужності «АрселорМіттал Кривий Ріг» впродовж 2022 року були завантажені не більш як на 20-25%

  • Посилання скопійованоlink copied
За підсумками 2022 року ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» виробило 23,% запланованих обсягів сталі, 22,8% – прокату. Про це повідомляє прес-служба підприємства, передає Укрінформ.

«Через повномасштабну війну в Україні, зменшення експортних можливостей та обмеження в енергопостачанні, виробничі потужності «АрселорМіттал Кривий Ріг» впродовж 2022 року були завантажені не більш як на 20-25%», – ідеться в повідомленні.

Зазначається, що компанія виготовила 1,2 млн т сталі, що дорівнює лише 23,1% від запланованих обсягів (5,1 млн т), 1,1 млн т прокату (22,8% від запланованих 4,8 млн т), 1,6 млн т чавуну (29% від запланованих 5,6 мн т).

За словами генерального директора «АрселорМіттал Кривий Ріг» Мауро Лонгобардо, підприємству попри все вдалося зберегти колектив, обладнання, воно продовжувало сплачувати податки, платити зарплату всім працівникам, стабільно відвантажувати продукцію замовникам.

Як повідомлялося, після ракетних атак у листопаді 2022 року ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» призупинило виплавку сталі та виробництво прокату. В роботі залишалася обмежена кількість потужностей.

Джерело

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Реальний сектор

Статті • Банкрутство
Власники групи компаній “Агромарс” ухиляються від сплати боргів

Реальний сектор

Статті • Банкрутство
В умовах воєнного стану Україна потребує певних законодавчих змін в сфері банкрутства

Реальний сектор

Статті • Банкрутство
Як перевірити власну компанію на платоспроможність та що робити, якщо вона опинилася на межі банкрутства під час війни?

Реальний сектор

Статті • Банкрутство
Позиція «Агромарсу» й надалі залишається чіткою: коли діє закон - будь-яке банкротство передбачає насамперед відновлення платоспроможності підприємства

Реальний сектор

Статті • Банкрутство
У читача може виникнути питання – для чого подавати одні і ті ж самі заяви кожного тижня, свідомо знаючи, що їх повернуть?

Реальний сектор

Статті • Банкрутство
Сам факт тиску на суд є неприпустимою поведінкою. В поєднанні з масованою інформаційною атакою – тим більше