Огляд ЗМІ

Археологи знайшли в Італії театр імператора Нерона

31 липня 2023, 16:34Новини250

Найбільш вражаючими знахідками археологи називають середньовічні скляні кубки, горщики для приготування хліба, монети, фрагменти музичних інструментів та гребені, зроблені з кістки

  • Посилання скопійованоlink copied

Археологи знайшли неподалік Ватикану будову, яка може бути театром імператора Нерона. Дослідники проводили розкопки у дворі прикрашеного фресками Палаццо делла Ровере та виявили конструкції та прикраси, які можуть бути залишками театру, повідомляє ABCNews.

Даніела Порро, спеціальний суперінтендант Риму, заявила в середу, що це «виняткове» відкриття відбулося там, де Нерон репетирував вірші та музичні вистави. Це місце згадувалося в римських писаннях, але досі не виявлено.

Розкопки ведуться на цьому місці з 2020 року. За словами археологів, їм вдалося виявити локацію у формі півкола, а також колони з мармуру, прикраси із сусального золота на ліпнині та складські приміщення для костюмів та декорацій.

Розкопки проводилися на обмеженій території вілли, але вченим вдалося виявити й інші вражаючі знахідки. Зокрема, вони знайшли руїни Horti di Agrippina, де Калігула побудував великий цирк для перегонів, а також сліди виробництва та паломницької діяльності середньовіччя та навіть артефакти XV ст.

Найбільш вражаючими знахідками археологи називають середньовічні скляні кубки, горщики для приготування хліба, монети, фрагменти музичних інструментів та гребені, зроблені з кістки. Крім того, було знайдено «зброї», які використовувалися для виготовлення чоток та невеликих знаків приналежності до християнства, які носили паломники.

Варто зазначити, що розкопки у цьому регіоні все ще продовжуються. Крім того, дослідники працюють над каталогізацією та аналізом усіх виявлених предметів.

Джерело

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Дослідження

Статті • БОРГ-review
путін власноруч і публічно, якщо не знищив вибудований роками імідж професійного борця з міжнародним тероризмом, то суттєво зашкодив йому

Дослідження

Статті • БОРГ-review
Серед іншого, Директива спрямована на впровадження механізмів раннього виявлення неплатоспроможності та створення умов для врегулювання заборгованості без використання процедур банкрутства

Дослідження

Статті • БОРГ-review
Преса нерідко виконує свої професійні обов’язки в небезпечних умовах, а в час війни працює ще й у смертельній небезпеці

Дослідження

Статті • БОРГ-review
Відповідно до Постанови № 380 створено Державний реєстр майна, пошкодженого та знищеного внаслідок бойових дій

Дослідження

Статті • БОРГ-review
Навіть демонтувавши одну антилюдську систему, демократичний світ має бути пильним: історія триває…

Дослідження

Статті • БОРГ-review
Рекомендуємо надавати інформацію про недобросовісних продавців до територіальних органів Держпродспоживслужби