За кордоном

Apple «висловила зацікавленість» у покупці «Манчестер Юнайтед» — ЗМІ

26 листопада 2022, 18:07Новини129

За 5,8 млрд фунтів стерлінгів

  • Посилання скопійованоlink copied

Як мінімум два спортивні джерела повідомляють, що Apple «висловила зацікавленість» у покупці британського футбольного клубу «Манчестер Юнайтед». Нинішній власник клуби виставив його на продаж і низку інших сторін також зацікавлені у потенційному придбанні.

Про це повідомляє 9to5mac.

Інформацію про зацікавленість Apple у покупці «Манчестер Юнайтед» опублікували у Twitter SPORTbible та Manchester United Transfer News Hub.

Першоджерелом цих відомостей, мабуть, є The Daily Star. За даними джерела, Apple зацікавлена у покупці «Манчестер Юнайтед» за 5,8 млрд фунтів стерлінгів.

Спочатку сім’я Глейзерів, яка володіє «МЮ», заявляли про бажання продати клуб за 8,25 млрд фунтів стерлінгів, але їм пояснили, що це нереально за нинішніх ринкових умов.

Генеральний директор Apple Тім Кук прагне вивчити можливості, які може надати володіння знаменитим футбольним клубом. У планах розглядається будівництво нового сучасного стадіону, який вважатиметься найкращим у світі.

«Манчестер Юнайтед»

«МЮ» — один із найпопулярніших футбольних клубів у світі. Він встановив кілька футбольних рекордів. У 1991 році клуб був розміщений на фондовій біржі за 6,7 млн фунтів. 2005 року його купив американський мільярдер Малкольм Глейзер за 790 млн фунтів стерлінгів. Переломний момент настав після участі клубу в невдалій пропозиції Європейської Суперліги та подальшої критики. За словами обізнаних джерел, за останні 18 місяців для Глейзерів багато що змінилося, багато хто покинув клуб. Тепер власники хочуть продати «Манчестер Юнайтед» та рухатися далі. Зазначимо, що «Манчестер Юнайтед» розірвав контракт із Кріштіану Роналду після його скандального інтерв’ю, в якому він розкритикував головного тренера Еріка Тен Хага та власників клубу зокрема.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Днями завершився добор на посаду керівника ДП «Національний центр Олександра Довженка»

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Прийняті норми законів в цілому направлені на протидію та запобіганню дискримінації прав людини, пов’язаних саме з трудовими відносинами

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Забудовники перекладатимуть усі додаткові витрати на покупців та інвесторів

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Як заробляють, на що витрачають, на чому економлять і як кредитуються українці під час війни?

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Пенсіонери мають право на щомісячну доплату до пенсії в розмірі 𝟏𝟑4𝟎𝟎 грн або 201𝟎𝟎 грн

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Метою запровадження такої послуги стало бажання прибрати людський фактор з цієї послуги