За кордоном

Apple «висловила зацікавленість» у покупці «Манчестер Юнайтед» — ЗМІ

26 листопада 2022, 18:07Новини325

За 5,8 млрд фунтів стерлінгів

  • Посилання скопійованоlink copied

Як мінімум два спортивні джерела повідомляють, що Apple «висловила зацікавленість» у покупці британського футбольного клубу «Манчестер Юнайтед». Нинішній власник клуби виставив його на продаж і низку інших сторін також зацікавлені у потенційному придбанні.

Про це повідомляє 9to5mac.

Інформацію про зацікавленість Apple у покупці «Манчестер Юнайтед» опублікували у Twitter SPORTbible та Manchester United Transfer News Hub.

Першоджерелом цих відомостей, мабуть, є The Daily Star. За даними джерела, Apple зацікавлена у покупці «Манчестер Юнайтед» за 5,8 млрд фунтів стерлінгів.

Спочатку сім’я Глейзерів, яка володіє «МЮ», заявляли про бажання продати клуб за 8,25 млрд фунтів стерлінгів, але їм пояснили, що це нереально за нинішніх ринкових умов.

Генеральний директор Apple Тім Кук прагне вивчити можливості, які може надати володіння знаменитим футбольним клубом. У планах розглядається будівництво нового сучасного стадіону, який вважатиметься найкращим у світі.

«Манчестер Юнайтед»

«МЮ» — один із найпопулярніших футбольних клубів у світі. Він встановив кілька футбольних рекордів. У 1991 році клуб був розміщений на фондовій біржі за 6,7 млн фунтів. 2005 року його купив американський мільярдер Малкольм Глейзер за 790 млн фунтів стерлінгів. Переломний момент настав після участі клубу в невдалій пропозиції Європейської Суперліги та подальшої критики. За словами обізнаних джерел, за останні 18 місяців для Глейзерів багато що змінилося, багато хто покинув клуб. Тепер власники хочуть продати «Манчестер Юнайтед» та рухатися далі. Зазначимо, що «Манчестер Юнайтед» розірвав контракт із Кріштіану Роналду після його скандального інтерв’ю, в якому він розкритикував головного тренера Еріка Тен Хага та власників клубу зокрема.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Нові правила значно збільшують фінансове та трудове навантаження на фонди

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Понад 15% українців володіють криптовалютою і багато з них використовують її щодня

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Звільнення з військової служби через сімейні обставини або інші поважні причини здійснюється за наявності оригіналів документів, що підтверджують таку підставу звільнення

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
У полі зору міжнародної спільноти найголовніше в галузі безпеки – битва проти рашизму

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Іван Піддубний був тривалий час не лише найкращим борцем світу, а й пристрасним пропагандистом чесності у спорті

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Народні депутати України запропонували називати новітню версію фашизму саме так – рашизмом