Аналітики назвали фактори, які сприятимуть відродженню криптовалютної галузі

15 серпня 2023, 17:00Новини143

Этот материал также доступен на русском

Інституційне визнання криптовалюти продовжує зростати

  • Посилання скопійованоlink copied

Експерти криптогалузі виділили декілька каталізаторів, які можуть «додати нову іскру» у сферу цифрових активів. Так головний інвестиційний директор Apollo Crypto Хенрік Андерссон заявив: «Два важливих фактори будуть підтримувати ціни на BTC і Ethereum до кінця року: потенційне схвалення SEC фізичного біржового ETF на біткоїн, що котирується на біржах США, і оновлення Ethereum до стандарту EIP-4844, яке очікується у 4 кварталі 2023 року».

Тим часом Тоні Сікамор, ринковий аналітик сінгапурської торгової компанії IG, зазначає, що інвесторам слід стежити за протоколами останнього засідання ФРС. Відомство має оприлюднити документ свого липневого зібрання вже 16 серпня. Очікується, що ФРС залишить відсоткові ставки на колишньому рівні.

«Що стосується біткоїна, він буде „стежити“ за американськими фондовими ринками у пошуках ознак стабілізації після того, як Nasdaq показав другий поспіль збитковий тиждень. Також ВТС „спостерігатиме“ за ринком процентних ставок», — акцентує аналітик.

Гравці галузі відзначають: зі середини березня курс біткоїна коливався у діапазоні росту/спаду в межах $ 6 000. Опір на рівні трохи вище $ 31 000 виявився занадто сильним для флагмана ринку, тож підтримка була знайдена у межах $ 25 000. Крім того, ринки зазнали рекордно низької волатильності.

Однак Сікамор заспокоює криптоінвесторів: інституційне визнання криптовалюти продовжує зростати, а «найгірше з макроекономічних обмежень, схоже, вже позаду».

Своєю чергою Андерссон додає: запуск стейблкоїна PayPal і потенційні кроки X (Twitter) щодо впровадження криптовалютних платежів на платформу стали «бичачими маркерами для майбутнього впровадження криптовалют».

Згідно з аналітичним трекером CoinMarketCap, флагманський актив просідає на 0,17% і торгується в межах $ 29,329. Загальна пропозиція монет на ринку склала $ 571,5 млрд. Трейдери оформили добові торгові угоди на суму $ 12,3 млрд. Домінування ВТС на ринку підвищилося до 48,8%.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Україна належить до країн, де використання криптовалюти не забороняється, проте законодавче регулювання тільки на стадії становлення

Огляд ринків

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Наш співрозмовник – командир екіпажу БПЛА, капітан, служить у підрозділі аеророзвідки спеціального призначення "КОНДОР" Першої президентської бригади ОП "БУРЕВІЙ"

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
В цілях надання компенсації пошкоджене або знищене майно, яке знаходиться в районі бойових дій або на окупованих територіях, прирівнюється до знищеного

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
У межах заходу в Лондоні були презентовані практичні концепції юридичного механізму стягнення збитків

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Фонд регулярно здійснює постачання безпілотних літальних апаратів різного призначення для українських підрозділів

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
В розумінні реєстраційного законодавства приватний будинок і земельна ділянка, на якій він розташований, — це різні об’єкти нерухомого майна