АМКУ дозволив голландській компанії Renaisco B.V купити 50% вінницького елеватора

18 квітня 2024, 17:07Новини326

Этот материал также доступен на русском

Йдеться про елеватор ТОВ «Пеньківський ЗПК», що спеціалізується на оптовій торгівлі зерном

  • Посилання скопійованоlink copied

Антимонопольний комітет надав дозвіл голландської компанії «Renaisco B.V.» придбати понад 50% частки у статутному капіталі вінницького елеватора ТОВ «Пеньківський ЗПК».

Про це повідомила пресслужба АМКУ

«Надано дозвіл компанії «Renaisco B.V.» (м. Роттердам, Нідерланди) на безпосереднє придбання частки у статутному капіталі ТОВ «Пеньківський ЗПК», що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління товариства», – йдеться в повідомленні.

Довідково.

«Renaisco B.V.» (м. Роттердам, Нідерланди) є дочірнім підприємством швейцарської сировинної групи «Glencore International».

Елеватор ТОВ «Пеньківський ЗПК» було зареєстровано 23.11.2020 у Вінницькій області. Розмір статутного капіталу юрособи становить 163,9 млн грн. Основний вид діяльності – оптова торгівля зерном, необробленим тютюном, насінням і кормами для тварин. Кінцевим бенефіціаром ТОВ «Пеньківський ЗПК» є Олександр Кифак.

Нагадаємо: раніше Антимонопольний комітет дав дозвіл голландської компанії «Renaisco B.V.» придбати понад 50% частки у статутному капіталі термінала «Евері» в морському порту Миколаєва.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Регуляторна політика

Статті • Влада i люди
Перелік підстав евакуації авто є виключним

Регуляторна політика

Статті • Влада i люди
Вивезення підприємств здійснюється у випадках, коли існує така логістична можливість без надмірної загрози для водіїв та залізничників

Регуляторна політика

Статті • Влада i люди
Для бизнеса важно не иметь «открытой валютной позиции»

Регуляторна політика

Статті • Влада i люди
Протягом одного року, до 1 вересня 2022 року, українці матимуть змогу відкрито заявити державі про свої реальні статки, зокрема про ті, з яких не було сплачено податки

Регуляторна політика

Статті • Влада i люди
Значна увага ревізорів прикута до суб’єктів великого підприємництва, у яких обсяг можливих порушень та, відповідно, податкових донарахувань найбільший

Регуляторна політика

Статті • Влада i люди
Чим прозоріша система, тим менше пільг й менше порушень