За кордоном

Alfa Romeo представила суперкар 33 Stradale

31 серпня 2023, 15:45Новини160

Этот материал также доступен на русском

Особливістю суперкара стали двері «крила метелика», панорамне лобове скло, а також конструкція кузова

  • Посилання скопійованоlink copied

Компанія Alfa Romeo представила суперкар 33 Stradale, який буде випущений обмеженим тиражем.

Новинка стала сучасною інтерпретацією класичного спорткара Alfa Romeo 33 Stradale, випущеного 1967 року. Та модель стала дорожньою версією гоночного Alfa Romeo Tipo 33, а сучасна версія побудована на базі дорожнього спорткара – офіційно не повідомляється, яку модель було взято за основу, але конструктивні особливості вказують на Maserati MC20.

Зовнішність автомобіля розроблений дизайнерами підрозділу Alfa Romeo Centro Stile, які переосмислили класичну модель у сучасному стилі.

Особливістю суперкара стали двері «крила метелика», панорамне лобове скло, а також конструкція кузова, при якій найвища точка автомобіля знаходиться не на рівні лобового скла, як на будь-якому іншому спортивному автомобілі, а посередині даху.

Інтер’єр виконаний у навмисне лаконічному стилі. У розпорядженні водія – цифрова панель приладів з 3D-зображенням і проекцією на лобове скло. Кермо позбавлене будь-яких кнопок і перемикачів, а органи управління другорядними функціями винесені на центральний тунель і розміщену під стелею консоль. Запропоновано два варіанти оформлення салону: Tributo зі шкірою Poltrona Frau та алюмінієм, Alfa Corse – з вуглепластиком та алькантарою.

Випуском суперкарів займеться компанія Carrozzeria Touring Superleggera. Кожне купе будуть створюватися фахівцями відділу Alfa Romeo Bottega, які допоможуть клієнтам вибрати оформлення їх автомобіля – кожен замовник може вибрати оформлення повітрозабірників, колеса і навіть “щит” решітки радіатора, а також дозволено самостійно вибрати останні вісім символом VIN-коду автомобіля – їх також вкажуть на центральному тунелі у салоні.

Усі заплановані до виробництва 33 екземпляри Alfa Romeo 33 Stradale вже продані. Постачання суперкарів вартістю від €2 млн розпочнеться у грудні 2024 року.

Заявлено, що купе стане останнім в історії італійського бренду новим автомобілем із двигуном внутрішнього згоряння.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Україна належить до країн, де використання криптовалюти не забороняється, проте законодавче регулювання тільки на стадії становлення

Огляд ринків

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Наш співрозмовник – командир екіпажу БПЛА, капітан, служить у підрозділі аеророзвідки спеціального призначення "КОНДОР" Першої президентської бригади ОП "БУРЕВІЙ"

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
В цілях надання компенсації пошкоджене або знищене майно, яке знаходиться в районі бойових дій або на окупованих територіях, прирівнюється до знищеного

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
У межах заходу в Лондоні були презентовані практичні концепції юридичного механізму стягнення збитків

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Фонд регулярно здійснює постачання безпілотних літальних апаратів різного призначення для українських підрозділів

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
В розумінні реєстраційного законодавства приватний будинок і земельна ділянка, на якій він розташований, — це різні об’єкти нерухомого майна