Проекти та інновації

Альфа-Банк пропонує ФОПам технозаміну касовому апарату

9 лютого 2022, 11:55Новини244

Этот материал также доступен на русском

Комплексне рішення об’єднує відразу три ключові функціонали в одному пристрої: POS-термінал, рішення для автоматизації каси та фіскальний апарат у межах партнерського додатку Е-ЧЕК.

  • Посилання скопійованоlink copied

Альфа-Банк Україна запропонував клієнтам малого та середнього бізнесу встановити новий багатофункціональний Android POS-термінал, – повідомляє Фінансовий клуб.

Комплексне рішення об’єднує відразу три ключові функціонали в одному пристрої: POS-термінал, рішення для автоматизації каси та фіскальний апарат у межах партнерського додатку Е-ЧЕК.

«Ми перебуваємо у постійному контакті з клієнтами-представниками малого та середнього бізнесу, тому на практиці розуміємо їхні потреби. Виконання норм нового законодавства викликає зараз багато запитань у клієнтів – наша пропозиція їх повністю знімає, а також звільняє від додаткових витрат», – розповів директор з МСБ Альфа-Банку Олександр Горінов.

Завдяки новому терміналу клієнти МСБ зможуть приймати безготівкові розрахунки, вести клієнтську базу, облік товарів, контролювати роботу продавців, реєструвати продажі на фіскальних серверах тощо.

Якщо ж підприємці будуть використовувати звичний для ринку POS-термінал, Альфа-Банк готовий запропонувати їм можливість зареєструватися у додатку Е-ЧЕК для проведення фіскалізації каси.

Перші 90 днів з дня оформлення першого чека для клієнта будуть безкоштовними. Після завершення пільгового періоду вартість використання додатку становитиме 125 грн/міс.

Нагадаємо, з 1 січня 2022 року всім платникам єдиного податку ІІ-ІІІ груп ФОПів, незалежно від суми доходів необхідно мати РРО (реєстратор розрахункових операцій (касовий апарат/фіскальний реєстратор) або програмний РРО, який може бути інтегрований із POS-терміналом.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?