Активи збанкрутілого банку «Аркада» оцінили в 9 грн

5 травня 2021, 17:51Новини189

Відповідну оцінку було зроблено незалежним суб’єктом оціночної діяльності.

  • Посилання скопійованоlink copied

Збанкрутілий банк «Аркада» заявив про знецінення основних активів свого Фонду банківського управління (ФБУ) — Пенсійного фонду банківського управління за фіксованою винагородою, Пенсійного фонду банківського управління пайового типу та Дитячого фонду банківського управління, зазначає Finance.ua.

Як повідомляє ФГВФО, мова йде про цінні папери емітента ТОВ «Інвестиційна компанія „Базовий актив“», які є основними активами ФБУ. Їх вартість загалом становить 9 грн.

Так, відповідну оцінку було зроблено незалежним суб’єктом оціночної діяльності. За інформацією ФГВФО, таке знецінення відбулося в результаті невиконання компанією «Базовий актив» своїх зобов’язань з виплати купонного доходу і сплати номінальної вартості облігацій, термін погашення яких настав.

Як зазначається, на неодноразові вимоги банку щодо виконання зобов’язань відповіді від компанії «Базовий актив» не надходили.

Крім того, Нацкомісія з регулювання цінних паперів та фондового ринку заборонила з 9 грудня 2020 року здійснювати торгівлю цінними паперами ТОВ «Іпотечна компанія «Базовий актив». У зв’язку з цим банк «Аркада» провів переоцінку вартості активів ФБУ, яка становить в сукупності 9 (дев’ять) гривень.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Банкрутство банків

Статті • Банкрутство
І про кого воліють «забути» в Офісі Генпрокурора

Банкрутство банків

Статті • Банкрутство
У 2014-2017 роках судів по скасуванню результатів конкурсу фактично не було, тому що недобросовісні позичальники могли домовитися з недобросовісними біржами про результати торгів

Банкрутство банків

Статті • Банкрутство
Якщо для боржників їх кредит – це можливість збагатитися, то для платників податків та банків це суттєва проблема.

ФГВФЛ

Статті • Влада i люди
Фонд гарантування вкладів поставив собі за мету досягти європейських стандартів гарантування вкладів. Що потрібно зробити, щоб стратегічна ціль стала досяжною перспективою?

ФГВФЛ

Статті • Влада i люди
За офіційною статистикою, станом на березень 2021 р. в Україні було зареєстровано 323 кредитні спілки

ФГВФЛ

Статті • Влада i люди
В результаті приватизації держава позбавиться необхідності докапіталізації банку в майбутньому