Активи “Промінвестбанку” на 1 млрд гривень повторно виставлено на аукціон

6 січня 2023, 16:40Новини357

Этот материал также доступен на русском

Йдеться про кредити компаній, що є частиною міжнародної корпорації

  • Посилання скопійованоlink copied

17 січня у системі Prozorro.Продажі відбудеться аукціон з продажу активів ПАТ «ПРОМІНВЕСТБАНК», який ліквідується Фондом гарантування вкладів. Повторно на торги виставлено права вимоги за кредитними договорами, що укладені з юридичними особами.

Компанії-позичальники є частиною міжнародної корпорації, яка свого часу входила в топ-500 найбільших компаній світу списку Fortune Global, як, зокрема, один зі світових лідерів з виробництва обладнання для поновлюваної енергетики.

У забезпеченні за кредитними договорами перебувають частина виробничих потужностей та частки у статутному капіталі позичальників.

Загальна заборгованість за договорами – 1 033 млн грн. Початкова ціна лоту – 1 033 млн грн.

Торги відбудуться за «голландською» моделлю аукціону, яка передбачає поетапне зниження ціни, а після того як один із учасників зупинить зниження, учасники мають змогу запропонувати вищу ціну. Участь в аукціоні можуть узяти як юридичні, так і фізичні особи, окрім позичальників та поручителів за кредитами, російської федерації або осіб, пов’язаних з державою-агресором.

Детальна інформація про лот GL16N020895 і умови участі в аукціоні – за посиланням. Детальна інформація про активи (публічні паспорти) – тут.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

ФГВФЛ

Статті • Влада i люди
Фонд гарантування вкладів поставив собі за мету досягти європейських стандартів гарантування вкладів. Що потрібно зробити, щоб стратегічна ціль стала досяжною перспективою?

ФГВФЛ

Статті • Влада i люди
За офіційною статистикою, станом на березень 2021 р. в Україні було зареєстровано 323 кредитні спілки

ФГВФЛ

Статті • Влада i люди
В результаті приватизації держава позбавиться необхідності докапіталізації банку в майбутньому

ФГВФЛ

Статті • Влада i люди
Як зміниться кредитний ринок і банківська система, якщо Фонд гарантування вкладів фізичних осіб матиме необмежені права?

ФГВФЛ

Статті • Влада i люди
Уривка немає, тому що запис захищений.

ФГВФЛ

Статті • Влада i люди
Майже 47 млрд грн основного боргу і ще 64 млрд грн нарахованих відсотків — загалом понад 111 млрд грн повинен буде перерахувати уряду до 2031 року Фонд…