Активи банку «Фінанси та кредит» виставили на повторний продаж, стартова ціна – ₴2,2 мільярда

15 січня 2024, 15:25Новини878

Этот материал также доступен на русском

Торги відбудуться 22 січня у системі Prozorro.Продажі

  • Посилання скопійованоlink copied

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб виставляє на повторний продаж активи банку «Фінанси та кредит» – кредити фармвиробників із заборгованістю 2,2 млрд грн.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє пресслужба Фонду гарантування.

«Активи АТ «Банк «Фінанси та кредит» – права вимоги за 10 кредитними договорами, укладеними з суб’єктами господарювання, заборгованість за якими складає 2,2 млрд грн – виставлено на повторний аукціон. Торги відбудуться 22 січня у системі Prozorro.Продажі. Включені до складу лоту активи частково перебувають у заставі НБУ», – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що компанії-позичальники не перебувають у процесі припинення і ведуть діяльність у сфері виробництва фармацевтичних препаратів та матеріалів. У забезпечення виконання зобов’язань за договорами оформлено, зокрема, єдиний майновий комплекс (нерухоме та рухоме майно, основні засоби) у Львові площею 36,8 тис. кв. м та об’єкти нерухомості у Києві на вул. Саксаганського загальною площею біля 3 тис. кв. м і на просп. Берестейський, загальною площею 1,7 тис. кв. м.

Також у заставі банку – прості іменні акції, майнові права на отримання товару, земельні ділянки (загальна площа – 23,7 га) в Київській області.

Початкова ціна лоту – 2,2 млрд грн, що відповідає розміру заборгованості за кредитними договорами.

Аукціон відбудеться за голландською моделлю. Участь в аукціоні можуть взяти юридичні та фізичні особи, крім позичальників і поручителів за кредитами. Також переможцем торгів не може бути РФ та пов’язані з державою-агресором особи.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Банкрутство банків

Статті • Банкрутство
І про кого воліють «забути» в Офісі Генпрокурора

Банкрутство банків

Статті • Банкрутство
У 2014-2017 роках судів по скасуванню результатів конкурсу фактично не було, тому що недобросовісні позичальники могли домовитися з недобросовісними біржами про результати торгів

Банкрутство банків

Статті • Банкрутство
Якщо для боржників їх кредит – це можливість збагатитися, то для платників податків та банків це суттєва проблема.