Advantage Ukraine: перші п’ять інвестпроектів взято до розгляду DFC

23 березня 2023, 12:22Новини170

Нещодавно Американська корпорація з фінансування міжнародного розвитку  (DFC) оголосила про готовність мобілізувати понад $1 млрд приватного капіталу для підтримки економіки України

  • Посилання скопійованоlink copied

Команда інвестиційної платформи Advantage Ukraine, що функціонує у партнерстві з Міністерством економіки України, підготувала та скерувала перші інвестиційні проекти на розгляд Американської корпорації з фінансування міжнародного розвитку (DFC) щодо фінансування та страхування воєнних ризиків. Про це повідомив заступник Міністра економіки України Олександр Грибан під час виступу на зустрічі з бізнесом, організованій Американською торговельною палатою в Україні.

“Наразі перші п’ять проектів прийнято до розгляду DFC. Зокрема, це проекти українських інвесторів у секторах будівництва, виробництва, e-commerce та житлової нерухомості – загальною сумою $430 млн. Кожен з них буде оцінюватися окремо. Також проект кредитування іноземного інвестора з виробництва будівельних матеріалів на декілька мільйонів. Окремо в обробці є кілька проектів на ранній стадії опрацювання, які Advantage Ukraine сподівається незабаром передати DFC, зокрема це проекти в секторах логістики, глибокої агропереробки, енергетики, тваринництва та виробництва будівельних матеріалів”, – додав він.

Нещодавно Американська корпорація з фінансування міжнародного розвитку (DFC) оголосила про готовність мобілізувати понад $1 млрд приватного капіталу для підтримки економіки України.

Мінекономіки та DFC взаємодіють щодо підготовки та формування списку інвестиційних проектів за допомогою Advantage Ukraine. Проектна команда ініціативи працює за підтримки Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України» та здійснює попередній відбір проектів, співпрацюючи із заявниками.

У відповідь на повномасштабну війну росії в Україні USAID надало $13 мільярдів прямої бюджетної підтримки, допомагаючи Уряду України; $1,4 млрд гуманітарної допомоги для порятунку життів і забезпечення нагальних потреб українського народу; і понад $800 мільйонів на ініціативи, спрямовані на розвиток.

“З точки зору закладення фундаменту для сталого відновлення України після війни, одним із ключових пріоритетів для України є залучення прямих іноземних інвестицій. USAID підтримує Уряд України в зусиллях, спрямованих на мобілізацію капіталу, як капіталу приватного сектору, так і капіталу на пільгових умовах, який можуть надати міжнародні фінансові організації та організації розвитку”, – зазначила під час зустрічі Наталія Петрова, менеджерка проєкту Офісу економічного зростання USAID.

Довідково

Американська корпорація з фінансування міжнародного розвитку (DFC) – це фінансова установа Сполучених Штатів, яка виконує подвійну місію – сприяти досягненню результатів розвитку та просувати зовнішньополітичні інтереси США шляхом підтримки інвестицій приватного сектору в країнах по всьому світу.

За кордоном
Вчора, 17:47 • Новини • За кордоном
Колізії та конфлікти
16 травня 2024, 15:55 • Новини • Колізії та конфлікти

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Фонд регулярно здійснює постачання безпілотних літальних апаратів різного призначення для українських підрозділів

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
В розумінні реєстраційного законодавства приватний будинок і земельна ділянка, на якій він розташований, — це різні об’єкти нерухомого майна

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
"СтягниБорг" автоматично формує документ згідно з вимогами закону

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Нові правила значно збільшують фінансове та трудове навантаження на фонди

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Понад 15% українців володіють криптовалютою і багато з них використовують її щодня

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Звільнення з військової служби через сімейні обставини або інші поважні причини здійснюється за наявності оригіналів документів, що підтверджують таку підставу звільнення