Колізії та конфлікти

8 липня залізничники проведуть під будівлею «Укрзалізниці» акцію протесту: яка причина

5 липня 2021, 16:21Новини232

Зараз залізничники посідають 22-ге місце за рівнем середньої заробітної плати серед працівників активних галузей економіки України.

  • Посилання скопійованоlink copied

8 липня 2021 року Профспілка залізничників і транспортних будівельників України проводитиме біля центрального офісу АТ «Укрзалізниця» (м. Київ, вул. Є. Гедройця, 5) масову неполітичну акцію протесту, в якій планують взяти участь близько 3 тис. спілчан. Початок заходу о 09.30, зазначає профспілка.

«Проведення акції протесту зумовлено тим, що керівництво Укрзалізниці порушило своє зобов’язання щодо підвищення залізничникам на 10% тарифних ставок і посадових окладів з 1 червня 2021 року. Профспілка запросила в. о. голови правління І. Юрика виступити на акції й особисто пояснити працівникам, скільки ще їм чекати підвищення», – зазначили в профспілці.

Таке підвищення передбачено Спільним рішенням про співпрацю і взаєморозуміння між АТ «Укрзалізниця» та Профспілкою залізничників і транспортних будівельників України, підписаним 30 березня п. р. – напередодні запланованого профспілкою «італійського страйку» – акції «робота за правилами», яку профспілка погодилась відтермінувати саме з огляду на зобов’язання керівництва УЗ підвищити залізничникам посадові оклади та тарифні ставки.

«Проте у червні підвищення не відбулось. Тому президія Ради профспілки 30 червня п. р. постановила провести 8 липня 2021 р. пікетування будівлі АТ «Укрзалізниця» з вимогою підвищення тарифних ставок і посадових окладів працівникам. Відразу після акції протесту профспілки буде поновлено активну роботу Центрального і регіональних штабів з організації та проведення акції протесту «робота за правилами». У разі неприйняття до 7 липня 2021 р. керівництвом АТ «Укрзалізниця» рішення про підвищення тарифних ставок і посадових окладів з 1 червня 2021 р. профспілка звертатиметься з вимогою до Кабінету Міністрів України про звільнення в.о. голови правління АТ «Укрзалізниця» Івана Юрика із займаної посади», – повідомили в профспілці.

Як зазначається, зараз залізничники посідають 22-ге місце за рівнем середньої заробітної плати серед працівників активних галузей економіки України.

Також про невиконання зобов’язань керівництвом Укрзалізниці поінформовано Президента України, Кабінет Міністрів України й Тимчасову слідчу комісію Верховної Ради з питань перевірки та оцінки стану акціонерного товариства.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Державні підприємства

Статті • Банкрутство
Збиткові держпідприємства часто не можуть ініціювати провадження у справах про банкрутство через відсутність коштів на сплату судового збору та авансування витрат арбітражного керуючого

Державні підприємства

Статті • Банкрутство
У чому причина збитковості держпідприємств та як приватизація може змінити цю ситуацію

Державні підприємства

Статті • Банкрутство
Євробондове фіаско як продовження провальної боргової політики УЗ

Державні підприємства

Статті • Банкрутство
За сьогоднішніх умов державні підприємства мають можливість для широкого кола маніпуляцій

Державні підприємства

Статті • Банкрутство
Лише за перші 4 місяці 2021 року в СЕТАМі опублікували лотів на суму близько 10 млрд грн. А продали - на 1,6 млрд грн.

Державні підприємства

Статті • Банкрутство; Влада i люди
Міністерство інфраструктури останнім часом «піариться» на гучних проектах, що мають швидше медійний характер. Але не звертають уваги на серйозну проблему, яка стосується річкового транспорту в Україні