30 млрд грн доступних кредитів отримав бізнес від початку 2024 року

23 квітня 2024, 15:35Новини91

Этот материал также доступен на русском

Серед регіонів лідерами за сумами укладених кредитних договорів є Львівська, Дніпропетровська, Одеська, Київська, Харківська, Вінницька, Полтавська області та м. Київ

  • Посилання скопійованоlink copied

Від початку 2024 року 7 713 підприємців отримали кредити за програмою «Доступні кредити 5-7-9%» на загальну суму 30 млрд гривень. Кожен п’ятий кредит взяли переробні підприємства.

Минулого тижня підприємці отримали 754 таких кредити на суму 2,3 млрд гривень. Від початку дії програми (лютий 2020 року) було видано 86,7 тисячі кредитів на суму 296,5 млрд гривень.

З початку 2024 року підприємці взяли найбільше доступних кредитів на поповнення обігових коштів – на 12 млрд грн, 6 млрд грн кредитів банки видали бізнесу, який працює в зоні високого воєнного ризику, 5,9 млрд грн – переробним підприємствам, 4,9 млрд грн – на реалізацію інвестиційних проектів.

Найчастіше кредитуються за програмою підприємства, що працюють у сферах:

· сільського господарства (48 %);

· оптової та роздрібної торгівлі (25 %);

· переробної промисловості (17 %).

Серед регіонів лідерами за сумами укладених кредитних договорів є Львівська, Дніпропетровська, Одеська, Київська, Харківська, Вінницька, Полтавська області та м. Київ.

На сьогодні участь у програмі беруть 45 банків, найбільшу кількість кредитів від початку дії програми видали «Приватбанк» (39,6 тис.), «Ощадбанк» (13,5 тис.) та «Райффайзен Банк Аваль» (5,4 тис.).

Теги
Теги

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Кабмін

Статті • Влада i люди
Директорат розвитку ринку праці та умов оплати праці Міністерства економіки підготував відповіді на поширені питання зі сфери трудових відносин в умовах воєнного часу.

Кабмін

Статті • Влада i люди
Уряд скористався панікою навколо ескалації на кордонах, щоб викупити частину боргових зобов'язань

Державні підприємства

Статті • Банкрутство; Влада i люди
Міністерство інфраструктури останнім часом «піариться» на гучних проектах, що мають швидше медійний характер. Але не звертають уваги на серйозну проблему, яка стосується річкового транспорту в Україні