Соцмережі

3 знаки Зодіаку, у яких здійсниться найпотаємніша мрія в останній тиждень весни

24 травня 2024, 16:16Новини148

Этот материал также доступен на русском

Зірки обіцяють, що виповниться якесь заповітне бажання чи мрія і це принесете неймовірне щастя

  • Посилання скопійованоlink copied

Гороскоп на кінець травня розповість, у кого з представників зодіакального сузір’я є всі шанси отримати найбажаніше саме зараз. Зірки обіцяють, що виповниться якесь заповітне бажання чи мрія і це принесете неймовірне щастя.

У кого зі знаків Зодіаку здійсниться найпотаємніше бажання в кінці весни, розповідає РБК-Україна (проєкт Styler) з посиланням на Your Tango.

Телець

Вас не зупинити, коли мова заходить про генерацію позитивної енергії. Ви повністю домовилися з Законом тяжіння, коли мова заходить про заробляння грошей з повітря. Ніщо не може стати на вашому шляху, або принаймні немає нічого, що може заважати на вашому шляху.

Перед вами цей неймовірний повний місяць у Стрільці, і він спонукає вас думати про нові та геніальні способи залучити достаток у своє життя, і вам не завадить, коли інші скажуть вам, що все це марна мрія. Ви вірите в себе, і незалежно від того, чи відчуваєте ви зараз плоди своєї розумової сили, ви точно відчуваєте радість позитивного мислення.

Ідею покращити своє життя варто сприймати серйозно, і ви дуже раді зробити в ній революцію. Друзі, коханці та родина – усі запрошені у ваш світ достатку та достатку. Ви готові ділитися, а також відкриті для нових ідей.

Терези

Від Повні вас охопить усвідомлення того, як ваші таланти виведуть вас у місце великого достатку. Ви завжди знали, як правильно розіграти свої карти, Терези, і під час повного місяця у Стрільці ви побачите, що він діє та зосереджується на здійсненні ваших дивовижних мрій. Ви тут не для того, щоб витрачати час, бо ви вирішили піти за золотом і таким чином прагнете підвищити свій життєвий статус.

У повний місяць у Стрільці ви будете робити рішучі дії, щоб створити достаток, який бачите у своїй свідомості. Ви не витрачаєте час, будучи мрійником, хоча ви женетеся за мрією. Але ваша мрія реалістична, і шляхом проб і помилок ви зрозуміли, що реалізм – це те, що допомагає виконувати роботу. Ви можете мати все, доки “це все” належить до сфери “здійснено”.

Вплив Нептуна дає вам знати, що ви можете створити щось із нічого – наприклад магію, але двигун тут складається з дії. Щось із нічого, так, але мастило, яке дозволяє цьому статися, називається зусиллям, і у вас є енергія, потяг і мета. Ви прагнете покращити свою долю в житті, і в кінці травня ви запустите цей двигун.

Козеріг

Коли у вас в голові виникає ідея, Козеріг, ви реалізуєте її ефективно та стильно. Ви відданий працівник, і ніщо не зупинить вас, коли ви вирішите присвятити себе справі. Після 23 травня ви побачите, що під час повного Місяця у Стрільці ви “сповнені” чудових ідей, а також сили та енергії підтримувати ці ідеї в життя. Вас, як і Тельця, не зупинити.

Хоча ви можете виявити, що ваша концентрація блокує інших людей у ​​вашому житті, ви дали зрозуміти всім, хто вас потребує, що зараз ви зосереджені на створенні достатку. Ви робите це не для себе, і вони це знають. Це краса знаходження себе серед інших, які дають тобі простір бути собою; ви можете створювати ситуації для заробляння грошей, які принесуть користь усім… якщо вас залишити напризволяще.

Це прекрасний час у вашому житті, Козеріг, і ви зможете показати собі та іншим, що гроші не тільки не є корінням усього зла, але і як ви можете творити добро. Ви ніколи в житті не були егоїстами, і не плануєте бути такими найближчим часом. Ви бачите гроші як прекрасну річ, яка дозволяє величі текти. Так ви покращуєте своє життя та життя інших.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Огляд ринків

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Наш співрозмовник – командир екіпажу БПЛА, капітан, служить у підрозділі аеророзвідки спеціального призначення "КОНДОР" Першої президентської бригади ОП "БУРЕВІЙ"

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
В цілях надання компенсації пошкоджене або знищене майно, яке знаходиться в районі бойових дій або на окупованих територіях, прирівнюється до знищеного

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
У межах заходу в Лондоні були презентовані практичні концепції юридичного механізму стягнення збитків

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Фонд регулярно здійснює постачання безпілотних літальних апаратів різного призначення для українських підрозділів

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
В розумінні реєстраційного законодавства приватний будинок і земельна ділянка, на якій він розташований, — це різні об’єкти нерухомого майна

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
"СтягниБорг" автоматично формує документ згідно з вимогами закону