3,2 млн грн збитків під час модернізації котельні на Київщині – БЕБ скерувало справу до суду

1 грудня 2023, 14:09Новини283

Этот материал также доступен на русском

Під час виконання робіт підрядна організація встановила котельний модуль старого зразка, з меншою потужністю, ніж це передбачалося тендерною документацією

  • Посилання скопійованоlink copied

Детективи Територіального управління Бюро економічної безпеки у Київській області завершили досудове розслідування за фактами розтрати бюджетних коштів, службової недбалості, службового підроблення та легалізації доходів, одержаних злочинним шляхом.

Слідством встановлено, що комунальне підприємство замовило послуги з модернізації теплогенеруючого обладнання багатопаливної котельні у місті Біла Церква. Посадовці витратили на це 3,2 млн грн з місцевого бюджету.

Під час виконання робіт підрядна організація встановила котельний модуль старого зразка, з меншою потужністю, ніж це передбачалося тендерною документацією.

Згодом підозрювані внесли до актів виконаних робіт недостовірні дані щодо їх обсягів та вартості. Такі неправомірні дії згаданих осіб завдали місцевому бюджету збитків на суму 3,2 млн грн.

Детективи БЕБ повідомили про підозру директору комунального підприємства та підряднику у розтраті бюджетних коштів, службовому підробленні та легалізації доходів, одержаних злочинним шляхом (ч. 5 ст. 191, ч. 1 ст. 366, ч. 1 ст. 209 КК України), а також інженеру з технічного нагляду у службовій недбалості (ч. 2 ст. 367 КК України).

Ухвалою суду на майно підозрюваних накладено арешт на суму 5,6 млн грн. Прокуратурою Київської області заявлено цивільний позов на суму завданих збитків.

Наразі матеріали кримінального провадження скеровано до суду. Підозрюваним особам обрано запобіжні заходи.

Оперативний супровід здійснювали співробітники ГУ СБ України у м. Києві та Київській області. Процесуальне керівництво – прокурори Київської обласної прокуратури.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Розслідування

Статті • БОРГ-review
Виникає дуже серйозне питання до МОНУ - яким чином воно відстоює інтереси студентів та науково-педагогічних працівників?

Розслідування

Статті • БОРГ-review
Директору Інституту інноваційної освіти КНУБА О.Петроченку доводиться відстоювати право на свою роботу та посаду

Розслідування

Статті • БОРГ-review
Є підстави вважати, що в АРМА може багато років функціонувати корупційна схема з вимивання на користь приватних осіб грошей, які мали стати доходами Держбюджету

Розслідування

Статті • БОРГ-review
Російський бізнес не повністю вичищений з української економіки через хаотичність формування санкційних списків

Розслідування

Статті • БОРГ-review
Чи потрібен нам ще один керівник АРМА, залежний від Офісу Президента?

Розслідування

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Руйнування фіксуються в різних громадах так, аби зберігались метадані світлин – відтак, це можна приймати як докази в судах