Надходження ЄСВ від великих роботодавців перевищили 22 млрд гривень

6 вересня 2021, 10:35Новини748

Этот материал также доступен на русском

У серпні  поточного року страхувальники перерахували майже 3 млрд грн єдиного внеску. Це на 532 млн грн або на 22,2 % більше, ніж минулорічний показник.

  • Посилання скопійованоlink copied

У січні-серпні поточного року платники Центрального міжрегіонального управління сплатили 22,3 млрд грн єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Порівняно з аналогічним періодом 2020 року надходження ЄСВ зросли на 3,6 млрд грн або на понад 19%. Про це повідомив заступник начальника Центрального міжрегіонального управління ДПС по роботі з великими платниками податків Павло Чернов.

За його словами у серпні поточного року страхувальники перерахували майже 3 млрд грн єдиного внеску. Це на 532 млн грн або на 22,2 % більше, ніж минулорічний показник.

«Наші фахівці приділяють значну увагу контролю за дотриманням суб’єктами господарювання своєчасної сплати єдиного соціального внеску. Адже своєчасна сплата єдиного внеску гарантує громадянам право на соціальний захист, а це: соціальні гарантії на випадок безробіття, нещасних випадків чи професійних захворювань, пенсійне забезпечення та інші виплати», – зауважив Павло Чернов.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?