12-19 липня стягнуто понад 16 млн грн заборгованості із заробітної плати

22 липня 2021, 17:41Новини544

З початку 2021 року органи Державної виконавчої служби Міністерства юстиції стягнули 376,6 млн грн.

  • Посилання скопійованоlink copied

Органи Державної виконавчої служби Міністерства юстиції упродовж 12-19 липня стягнули на користь 1 487 працівників 16,4 млн грн заборгованості із заробітної плати, зазначає пресслужба Мін’юсту.

Так, найбільшу суму – 10,5 млн грн – стягнуто органами Державної виконавчої служби Міністерства юстиції України у Кіровоградській області з Комунального підприємства «Теплоенергетик» на користь 757 працівників. Кошти стягнуто з рахунків боржника. Виконавчі провадження відкриті у червні – липні 2021 року.

Водночас 3,3 млн грн стягнуто з ТОВ «Барський птахокомбінат». Завдяки органам Державної виконавчої служби у Вінницькій області зарплату отримали 19 працівників. За зведеним виконавчим провадженням кошти стягнуто від реалізації нерухомого майна, а саме нежитлового приміщення. Перше виконавче провадження відкрито у 2018 році.

Органи Державної виконавчої служби у Донецькій області стягнули з Комунального некомерційного підприємства «Покровська клінічна лікарня інтенсивного лікування» Покровської міської ради Донецької області 431,6 тис. грн на користь 1 працівника. Борг стягнуто з рахунків боржника. Виконавче провадження відкрито у травні 2021 року.

Як зазначається, з початку 2021 року органи Державної виконавчої служби Міністерства юстиції стягнули 376,6 млн грн. Заборгованість з виплати зарплати повністю погашена 27 217 працівникам.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Мінюст

Статті • Влада i люди
Продовжити термін дії закордонного паспорту, який вже був продовжений раніше, неможливо

Мінюст

Статті • Влада i люди
Шлях до рівноправного партнерства професійної спільноти і держави легким не буває

Мінюст

Статті • Влада i люди
Робоча група була і залишається максимально відкритою до усіх пропозицій та форм співпраці

Мінюст

Статті • Влада i люди
За останні роки кількість справ про банкрутство зменшується, на відміну від числа бажаючих стати арбітражними керуючими

Мінюст

Статті • Влада i люди
Деякі банки відмовляються надавати виконавцям інформацію про номери рахунків боржника та сум коштів, які наявні на рахунках боржника