Депутатка Плачкова вирішила скласти мандат

13 липня 2023, 16:16Новини223

Постанова про позбавлення Плачкової депутатських повноважень була зареєстрована у четвер, 13 липня. Підставою є заява депутатки про бажання скласти мандат

  • Посилання скопійованоlink copied

У Верховній Раді України зареєстрували постанову про припинення повноважень народного депутата членкині забороненої торік фракції «Опозиційна платформа – За життя» Тетяни Плачкової.

Постанова про позбавлення Плачкової депутатських повноважень була зареєстрована у четвер, 13 липня. Підставою є заява депутатки про бажання скласти мандат.

 

Після складення Плачковою мандату у Верховній Раді залишиться 404 народних депутати із 450.

Тетяну Плачкову у 2019 році було обрано народним депутатом від забороненої нині партії «ОПЗЖ» згідно із списком партії. 15 березня 2022 року вона вийшла із фракції «ОПЗЖ», а у травні вступила до новоствореної депутатської групи «Відновлення України».

Зазначимо, що Плачкова була одним з ініціаторів подання до Конституційного Суду у 2020 році щодо відповідності Основному закону низки положень антикорупційного законодавства. Саме на підставі розгляду цього подання КСУ скасував того ж року відповідальність за недостовірне декларування та, власне, саме електронне декларування.

Також Тетяна Плачкова була серед депутатів ОПЗЖ, які в березні 2020 року на чолі з Віктором Медведчуком їздили у Москву. Медведчук тоді зустрічався із президентом РФ Владіміром Путіном, а інші парламентарії, у тому числі й Плачкова, зі спікером Госдуми Вʼячеславом Володіним. Тоді Офіс генерального прокурора відкрив кримінальне провадження за фактом поїздки до Москви представників ОПЗЖ за статтею про державну зраду.

Джерело

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Фізичні особи

Статті • Банкрутство
Банкіри завжди радять людям розглянути інші варіанти перед поданням заяви на банкрутство

Огляд ринків

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Наш співрозмовник – командир екіпажу БПЛА, капітан, служить у підрозділі аеророзвідки спеціального призначення "КОНДОР" Першої президентської бригади ОП "БУРЕВІЙ"

Фізичні особи

Статті • Банкрутство
Одним із найпоширеніших наслідків банкрутства для юридичної особи являється відсутність можливості контролю над власною компанією та вимушене припинення її діяльності

Верховна Рада

Статті • Влада i люди
Законопроект №10044 передбачає розширення повноважень Рахункової палат на всі публічні кошти

Розслідування

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Руйнування фіксуються в різних громадах так, аби зберігались метадані світлин – відтак, це можна приймати як докази в судах

Фізичні особи

Статті • Банкрутство
Юристи визнають, що кредитні боржники рідко виграють у судах