Проекти та інновації

1000 грн за вакцинацію: з держбюджету в 2021 році буде виділено 8 млрд грн

3 грудня 2021, 09:39Новини315

Этот материал также доступен на русском

На старті програма отримання коштів відбуватиметься через додаток “Дія”. Це найшвидший та найпростіший спосіб.

  • Посилання скопійованоlink copied

На виплати вакцинованим від коронавірусу цього року з держбюджету виділять 8 млрд грн, замість 3 млрд грн, як планували раніше, повідомив прем`єр Денис Шмигаль на засіданні уряду, пише “Укрінформ”.

«Оскільки очікуємо збільшення звернень, прийнято рішення збільшити суму, яка буде спрямована на виплати українцям вже цього року до 8 млрд грн. Найближчим часом Верховна Рада має розглянути це питання», – зазначив Шмигаль.

Він вкотре наголосив на тому, вакцинація залишається національним пріоритетом. «Це питання безпеки країни, тому уряд продовжує впровадження програми виплат по 1 тисячі гривень для усіх вакцинованих. Ініціативна президента реалізується у кілька етапів. На старті програма отримання коштів відбуватиметься через додаток “Дія”. Це найшвидший та найпростіший спосіб. Фактично 100 офлайн пунктів підтримки “Дії” надаватимуть допомогу по всій Україні. Ціль програми – підтримати бізнес, який постраждав внаслідок пандемії, простимулювати вакцинацію у державі», – сказав Шмигаль.

Раніше президент Володимир Зеленський анонсував, що з 19 грудня в Україні запрацює програма з надання 1 тис. гривень громадянам, які пройшли повний курс вакцинації проти COVID-19.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Україна належить до країн, де використання криптовалюти не забороняється, проте законодавче регулювання тільки на стадії становлення

Огляд ринків

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Наш співрозмовник – командир екіпажу БПЛА, капітан, служить у підрозділі аеророзвідки спеціального призначення "КОНДОР" Першої президентської бригади ОП "БУРЕВІЙ"

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
В цілях надання компенсації пошкоджене або знищене майно, яке знаходиться в районі бойових дій або на окупованих територіях, прирівнюється до знищеного

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
У межах заходу в Лондоні були презентовані практичні концепції юридичного механізму стягнення збитків

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Фонд регулярно здійснює постачання безпілотних літальних апаратів різного призначення для українських підрозділів

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
В розумінні реєстраційного законодавства приватний будинок і земельна ділянка, на якій він розташований, — це різні об’єкти нерухомого майна