10 тис. безробітних у 14 областях залучили до суспільно корисних робіт, – Мінекономіки

24 березня 2023, 15:45Новини228

Этот материал также доступен на русском

Кожен регіон може встановити різний перелік потрібних робіт – від плетіння маскувальних сіток, розбору завалів до розвантаження гуманітарної допомоги

  • Посилання скопійованоlink copied

Станом на 23 березня в Україні до суспільно корисних робіт залучено понад 10 тис. осіб, які мають статус безробітного.

Про це йдеться у повідомленні Міністерства економіки, передають Українськi Новини.

“До “Армії відновлення” долучились вже понад 10 тисяч безробітних, які виконують суспільно корисні роботи з відбудови. Лідером серед регіонів є Полтавська область, де в таких роботах задіяно майже 3 000 осіб. Кожен регіон може встановити різний перелік потрібних робіт – від плетіння маскувальних сіток, розбору завалів та відновлення споруд, пошкоджених внаслідок бойових дій, до розвантаження гуманітарної допомоги. Взяти участь в проекті може кожен, але в першу чергу він спрямований на зареєстрованих безробітних, яким ми даємо можливість не просто стояти на обліку та отримувати допомогу з безробіття від держави, а долучитись до відбудови країни”, – розповіла заступник міністра економіки Тетяна Бережна.

Лідерами за кількістю залучених безробітних до виконання суспільно корисних робіт є: Полтавська область – залучено 2900 осіб; Донецька область – 1500 осіб; Київська область – 1400 осіб; Сумська область – 1300 осіб.

 

 

Зазначається, що за виконання суспільно корисних робіт в рамках проєкту “Армія відновлення” держава вже виплатила безробітним майже 63 млн гривень, в тому числі з початку 2023 року – 39 млн гривень.

Як повідомлялось раніше, Національний банк прогнозує безробіття на рівні 26% у 2023 році.

У жовтні Міністерство економіки повідомило, що безробітні будуть залучені до “Армії відновлення” України.

Теги
Теги

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Кабмін

Статті • Влада i люди
Директорат розвитку ринку праці та умов оплати праці Міністерства економіки підготував відповіді на поширені питання зі сфери трудових відносин в умовах воєнного часу.

Кабмін

Статті • Влада i люди
Уряд скористався панікою навколо ескалації на кордонах, щоб викупити частину боргових зобов'язань

Державні підприємства

Статті • Банкрутство; Влада i люди
Міністерство інфраструктури останнім часом «піариться» на гучних проектах, що мають швидше медійний характер. Але не звертають уваги на серйозну проблему, яка стосується річкового транспорту в Україні