5 відмінностей жіночого велосипеда від чоловічого

25 липня 2022, 14:46Новини885

Жіночі велосипеди. Вони існують і дуже відрізняються будовою від чоловічих. Виробники почали створювати такі моделі ще в ті часи, коли жінки носили сукні

  • Посилання скопійованоlink copied

Жіночі велосипеди. Так, вони існують і дуже відрізняються будовою від чоловічих. Виробники почали створювати такі моделі ще в ті часи, коли жінки носили лише сукні і висока рама була для них максимально не зручною. Так от давайте сьогодні розберемо, які ж основні відмінності між жіночими та чоловічими велосипедами.

Для початку варто зазначити, що відмінності стосуються міських моделей, гірські та інші практично однакові із чоловічими. Але якщо ви хочете придбати саме жіночі велосипеди у Черкасах, зазерніть на сторінку магазину Алло – на вас чекає величезний вибір.

Верхня труба рами велосипеда

Це найголовніша відмінність. Верхню трубу рами велосипеда виробники опустили спеціально для жінок, щоб вони могли з легкістю залазити на транспорт. При цьому, якщо дівчина одягнена в спідницю чи сукню, це не принесе жодного дискомфорту. Ще одним плюсом низької рами є те, що під час різкого гальмування відсутній ризик вдаритись о верхню трубу.

Рама та розташування вузлів

Ще в в попередньому пункті стало зрозуміло, що основною відмінністю є саме рама. Але зміни відбулися не лише в верхній трубі. Сама форма рами та розташування деяких вузлів дозволяють жінкам зручніше сидіти на велосипеді, при цьому не навантажувати спину та інші частини тіла.

Короткі шатуни

Зазвичай жінки мають невеликий зріст, через це виробники вирішили використовувати в своїх моделях короткі шатуни. Таким чином крутити педалі буде легше ніж на чоловічому велосипеді. Жіночі моделі розраховані на зріст до 180 см. Мінусом є те, що деяким дівчатам може бути такий транспорт просто замалий. Тому перед покупкою варто випробувати велосипед на дорозі та зрозуміти чи комфортно на ньому їхати.

Розмір і вага

Розмір у даному випадку стосується керма. У чоловіків плечі широкі, у дівчат навпаки – вузькі. Жіночі велосипеди зазвичай оснащені трохи меншим за шириною кермом для зручності водіння. Хоча це не обов’язкове правило, є моделі, де кермо практично не відрізняється від чоловічого.

Вагу виробники намагаються робити також зниженою. Часто трапляється, що велосипед потрібно знести або занести по сходах, звичайні моделі буде важко підняти, тому жіночі велосипеди в такому випадку значно зручніші.

Дизайн

Найбільше помітна відмінність між чоловічими та жіночими велосипедами – дизайн. Окрім гарної охайної конструкції та низької рами, виробники пропонують різні цікаві забарвлення. Транспорт може бути пофарбований в пастельні або навпаки яскраві кольори з дівочим оздобленням й оригінальними аксесуарами у вигляді кошика чи багажника.

Наявність на ринку жіночих велосипедів зовсім не означає, що дівчина повинна їздити лише на таких. Багато дам обирають, навпаки, звичні універсальні моделі для пересування. Особливо це стосується гірських велосипедів, адже у них немає поділу на жіночі та чоловічі. Найбільший вибір різного транспорту для вулиці можна побачити в інтернет-магазині Алло у Черкасах. У ньому ви зможете знайти і велосипеди, і багато інших корисних товарів для дому і розваг.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Огляд ринків

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Наш співрозмовник – командир екіпажу БПЛА, капітан, служить у підрозділі аеророзвідки спеціального призначення "КОНДОР" Першої президентської бригади ОП "БУРЕВІЙ"

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
В цілях надання компенсації пошкоджене або знищене майно, яке знаходиться в районі бойових дій або на окупованих територіях, прирівнюється до знищеного

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
У межах заходу в Лондоні були презентовані практичні концепції юридичного механізму стягнення збитків

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Фонд регулярно здійснює постачання безпілотних літальних апаратів різного призначення для українських підрозділів

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
В розумінні реєстраційного законодавства приватний будинок і земельна ділянка, на якій він розташований, — це різні об’єкти нерухомого майна

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
"СтягниБорг" автоматично формує документ згідно з вимогами закону